Android İçin XAPK INSTALLER PRO v4.2 İNDİR !! ÜCRETSİZ

ANDROİD İÇİN XAPK INSTALLER PRO v4.2 İNDİR !! ÜCRETSİZ” adlı yazıyı sizinle paylaşmak istedim. Umarım işinize yaramıştır.

Bu uygulama sayesinde artık XAPK uzantılı dosyaları kurmak için o kadar çok da uğraşmaya gerek kalmayacak. Uygulamanın kullanımı oldukça basittir. Aşağıda bulunan adımları izleyerek uygulamayı cihazınıza kurabilir ve nasıl çalıştığı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

NASIL ÇALIŞIR ?

Uygulamanın çalışma prensibi yukarıda da bahsedildiği gibi çok basittir. Aşağıdaki adımları izlediğinizi ve sonra uygulamayı cihazınıza kurduğunuzu varsayarak anlatıyorum. Uygulamayı kurduktan sonra uygulamaya giriş yapın. Karşınıza gelen ekranda cihazınızda olan tüm XAPK uzantılı dosyalar gelecektir.

Yalnız !! eğer XAPK uzantılı dosya SD KART içinde ise o sayfa üzerinde gözükmez.

“Peki SD KART içinde yer alan XAPK uzantılı uygulamayı nasıl kuracağım ? ” dediğinizi duyar gibiyim.

Dosyalarıma girin ve sonra SD KART içindeki XAPK Uzantılı uygulamayı bulun ve üzerine basınca kurulum ekranının geldiğini göreceksiniz. O kısımdan “Install” yazan mavi seçeneğe tıklayın ve kurulum işlemi başlayacaktır.

HAKKINDA

  • UYGULAMA : XAPK Installer PRO
  • YAPIMCI : MTV MOBİLE
  • PLATFORM : ANDROİD
  • SÜRÜM : 1.4
  • TARİH : 09.08.2021
  • NE CARCKLENDİ ? : PRO Sürüm Eklendi.
  • MİNİMUM SİSTEM : Android 5 ve Sonrası
  • BOYUT : 4.52 MB

İNDİRMEK İÇİN

BİLGİLENDİRME

1$'in “Android İçin XAPK INSTALLER PRO v4.2 İNDİR !! ÜCRETSİZ&rdquo hakkındaki düşünceleri;

    1. XAPK uygulamanın apk dan farkı uygulama içinde hem apk hem de obb dosyası bulundurmasıdır. Normal bir apk dosyasında apk ve obb omak üzere iki dosya ayrı ayrı indirirken bu XAPK dosyalarda tek dosya indirip obb ve apk yı tek dosyadan kurma olanağı sağlıyor. Bu uygulama ise XAPK dosyaları cihazınıza kurmanızı sağlayan bir yardımcı uygulama. Umarım kendimi anlatabilmişimdir. Sorun olursa ben hep burdayım dostum =)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa Dön