GTA SA Birinci Şahıs FPP MODU NASIL KURULUR ? Android İçin

GTA SA Birinci Şahıs FPP MODU NASIL KURULUR ? Android İçin” adlı yazıyı paylaşmak istedim. Umarım işinize yaramıştır.

Merhabalar dostlarım bugün GTA San Andreas oyununda çok beklenen araba içinde FPP modunu sizlere sunduk. Bu modu kurduktan sonra sanki bir GTA San Andreas değil de Gerçek Hayatta araba sürüyor hissini tadacaksınız. Belki biraz fazla abartmış olabilirim. Bu arada sadece araba içinde değil her CJ ‘ in üstünde de çalışıyor.

Oyunun kendisinde böyle bir şey yok ama yine OYUN HERŞEY olarak sizi memnun etmek için FPP modu karşınıza sunduk. Modun kurulumu ve çalışma prensibi oldukça kolay. Aşağıda bulun Nasıl Çalışır ? bölümünü okuyarak modun çalışma prensibini anlayabilirsiniz. Bu arada tabiki de nasıl kurulacağını da anlattık.

Bu modun en sevdiğim özelliği ise oyunda araba içinde iken oyuna biraz daha gerçeklik kattığının farkına ben vardım sizde farkına varacaksınız. Bu arada bu mod sadece araba içinde değil Karakterin üzerinde de çalışır.

NASIL ÇALIŞIR?

Şimdi modun çalışma prensibi aslında çok kolay. Oyuna giriş yaptıktan sonra sağ üst köşedeki can durumunu gösteren ve para miktarını yazan yerin hemen altında kamera gibi bir buton gelecek. Eğer herhangi bir araçta değil iken o butona basarsanız karakter FPP moduna yani First Person moduna geçiş yapacaktır.

Eğer herhangi bir araç içinde kamera butonuna basarsanız bu seferde araç içinde Birinci şahıs moduna geçecektir. İşte kullanım bu kadar kolay.

HAKKINDA

  • OYUN : GTA San Andreas
  • YAPIMCI : Anonim
  • PLATFORM : Android ,Mobil
  • TARİH : 10.08.2021
  • NE MODU? : GTA SA ANDROİD FPP MOD
  • MİNİMUM SİSTEM : Android 4.1.2 ve Üzeri
  • BOYUT : 10 MB

İNDİRMEK İÇİN

BİLGİLENDİRME

Video İle Kurulum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa Dön