GTA SA ARABA KİLİTLEME MODU NASIL KURULUR? Android İçin

GTA SA ARABA KİLTLEME MODU NASIL KURULUR ? Android İçin” adlı yazıyı sizlerle paylaşmak istedim. Umarım işinize yaramıştır.

Öyleyse gelelim GTA San Andreas oyununda çok sıklıkla rastlanan araba çalma vakalarına. Fakındaysanız oyunda sürekli bir hırsızlık , sürekli bir gasp oluyor. Doğal olarak bu durumdan CJ de çok bezmiş durumda artık. Beş dakika arabanın yanından ayrılıyorsunuz ve sonra olacaklar belli araba yok olup gidiyor. Yani çalınıyor.

Bunu önlemek mümkün tek yapmanız gereken bu modu aşağıdaki talimatlara göre cihazınıza kurmak ve sonra oyunda modun tadını çıkarmak olacaktır.

NASIL ÇALIŞIR?

Modun çalışım prensibi aslında o kadara da kafa karıştırıcı değil aslında. İlk olarak modu her zaman ki gibi cihazınıza kurun ve oyuna giriş yapın. Herhangi bir araca binin arabanın içinde iken ekranın sağ alt köşesinden ve ekranın sol üste köşesinden çaprazlamasına ortada buluşacak şekilde kaydırın. Tam anlamamış olabilirsiniz yukarıdaki resimde göstermeye çalıştık.

Bunu yaptıktan sonra ekranın ortasında “DOORS CLOSE” diye bir yazı belirecektir. Doors Close yazısını aldıktan sonra arabadan çıkınca ve tekrar binmek isteyince kapının kilitlendiğini göreceksiniz. Arabayı açmak için en yapacağım diyor iseniz kilitli olan arabanın şoför koltuğuna doğru yaklaşıp tekrar ekranın sağ alt köşesinden ve ekranın sol üst köşesinden çaprazlamasına ve ortada buluşacak şekilde parmaklarınızı indirirseniz “DOORS OPEN” diye bir yazı alacaksınız ve artık arabaya binebilirsiniz. Fakat anlamadı iseniz aşağıda bulunan videoyu izleyebilirsiniz.

HAKKINDA

  • OYUN : GTA San Andreas
  • YAPIMCI : Anonim
  • PLATFORM : Android ,Mobil
  • TARİH : 05.08.2021
  • NE MODU? : GTA SA ANDROİD ARABA KİLİTLEME MODU
  • MİNİMUM SİSTEM : ANDROİD 4.1.2 ve Üzeri
  • BOYUT : 15 KB

İNDİRMEK İÇİN

BİLGİLENDİRME

Video İle Kurulum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa Dön