GTA SA BODYGUARD MODU NASIL KURULUR ? Android İçin

GTA SA BODYGUARD MODU NASIL KURULUR ? Android İçin” adlı yazıyı sizler için paylaşmak istedim. Umarım işinize yaramıştır.

Yoksa sizde mi oyun oynarken hiç kimsenin rahatınızı bozamsını istemiyorsunuz. Öyleyse bu mod tam size göre !! Üstelik modun isminden de anlaşılacağı üzere peşinize bodyguard olarak S.W.A.T , Green Çeteleri , Polisler , Askerler ve aklınıza gelen tüm silah taşıyan topluluğu peşinize alarak Los Santos ‘un lideri olabilirsiniz.

Sonuç olarak tek yapmanız gereken aşağıda bulunan talimatları dikkatli bir şekilde okuyup modu cihazınıza kurmak olacaktır. Bu arada unutmadan söyleyeyim de mod CLEO MENÜ modu olmadan çalışmaz. CLEO MENÜ Modunu kurmak için dokunun.

NASIL ÇALIŞIR?

Modun çalışması için CLEO MENÜ Modunun gerekli olduğunu belirtmiştim zaten. Sanki cihazınızda Cleo Menü Modu varmış gibi anlatacağım. Modu kurduktan sonra oyuna girin ve oyunda da herhangi bir araca binin. Araca bindikten sonra Cleo Menüsünü açın ve karşınıza Bodyguard 1,Bodyguard 2 şeklinde 8-9 tane yeni seçenek geldiğini fark edeceksiniz. Bunların her biri ayrı bir topluluğu temsil ediyor.

Yani diyelim ki Bodyguard 1 seçeneğini seçtiniz ve arkanızda Bodyguard olarak polisler geldi. Diyelim bodyguard 2 seçeneğini seçtiniz bu seferde S.W.A.T geldi. yani her bir seçenek yeni bir bodyguard demek. Şimdiden size iyi eğlenceler o zaman.

HAKKINDA

  • OYUN : GTA San Andreas
  • YAPIMCI : Rockstar Games
  • PLATFORM : ANDROİD ,Mobil
  • TARİH : 12.08.2021
  • NE MODU? : GTA SA BODYGUARD MODU
  • MİNİMUM SİSTEM : Android 4.1.2 ve Üzeri
  • BOYUT : 33 KB

İNDİRMEK İÇİN

BİLGİLENDİRME

Video ile Kurulum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa Dön