GTA SA 1.08 TÜRKÇE CLEO MENÜ MODU NASIL KURULUR ? Android İçin

GTA SA 1.08 TÜRKÇE CLEO MENÜ MODU NASIL KURULUR ? Android İçin” Adlı yazıyı paylaşmak istedim. Bu yazıdan sonra Gta San Andreas MOBİL için olmazsa olmaz bu modu cihazınıza ÜCRETSİZ ve HIZLI bir şekilde kurabileceksiniz.

Merhabalar dostlarım bu yazıda GTA San Andreas için o çok konuşulan mod olan CLEO MENÜSÜ modunu cihazınıza kurulumunu gerçekleştireceğiz. Peki mod ile ne yapabiliriz ? Diye sorduğunuzu tahmin etmek pekte zor değil. Bu mod ile oyunun PC versiyonundaki hileleri Mobil versiyona taşımış olduk.

Peki bu hileler nedir ? Diye sordunuz herhalde. Bu hileler silah hilesinden tutun da uçma hilesine kadar her şeyi içinde barındırıyor. Şimdi ilk olarak bu modun nasıl çalıştığını daha sonra ise indirme bağlantıları ve kurulum aşaması olmak üzere üç gruba ayırdık. İlk olarak aşağıda bulunan “NASIL ÇALIŞIR ?” bölümünü okuduktan sonra artık diğer bölümlere geçebilirsiniz.

NASIL ÇALIŞIR?

Modun çalışma prensibi oldukça basittir. İlk olarak oyuna giriş yapın. Daha sonra CLEO ekranını getirmek için cihazınızın ekranının orta bölümünün tepesinden aşağıya doğru parmağınızı kaydırın. Eğer anlamadıysanız şayet yukarıdaki resimlerde nasıl yapılacağı mevcuttur.

Daha sonra ise karşınıza çıkan ekranda herhangi bir hileyi yukarı aşağı yaparak seçin. Bir hile seçili iken ekranın ortasına yakın bir yere dokunun ve CLEO ekranı kaybolduktan sonra sol üst köşede “HİLE ETKİNLEŞTİRİLDİ” diye bir yazı belirir. Tabi TÜRKÇE YAMA kurulu ise öyle yazar normalde ingilizce bir şekilde yukarıda yazar. Nereye dokunacağınızı anlamadı iseniz yukarıdaki resimlerde belittik.

HAKKINDA

  • OYUN : GTA San Andreas
  • YAPIMCI : Anonim
  • PLATFORM : Android ,MOBİL
  • TARİH : 06.08.2021
  • NE MODU? : GTA SA Android CLEO MENÜ MODU
  • MİNİMUM SİSTEM : Android 4.1.2 ve Üzeri
  • BOYUT : 16.4 MB

İNDİRMEK İÇİN

Kurulum İçin Gerekli

Kurulum ve Gameplay

BİLGİLENDİRME

Bir düşünce “GTA SA 1.08 TÜRKÇE CLEO MENÜ MODU NASIL KURULUR ? Android İçin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa Dön