PAPARA ‘ya ÖDEME YAPAN LİNK KISALTMA SİTELERİ – KANITLI

PAPARA ‘ya ÖDEME YAPAN LİNK KISALTMA SİTELERİ – KANITLI ” adlı yazıyı sizlerle paylaşmak istedim. Umarı yazı işinize yaramıştı.

Sizde mi Link Kısaltma sitelerinde ödeme alırken Banka ya da Payoneer gibi seçenekleri kullanmak istemiyorsunuz. Bu yazımızda PAPARA Karta ödeme yapan Link Kısaltma Sitelerini derledik. Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmeyi unutmayın.

1. TR LİNK

İsmi bu piyasada çok duyuldu. Özelliklede 30 saniyede ödeme garantisi veren TR LİNK listemizin zirvesini kapmaya hak kazandı. TR LİNK ekibi yakın bir zaman önce Banka ödeme yöntemini kapattığını duyurmuştu zaten. Papara ya ödeme yapan en güvenilir Link kısaltma sitelerinin başında yer almayı da başardı.

TR LİNK ödeme yöntemleri ve alt çekim sınırı ise şöyle ;

Payeer — 10₺
Tether USDT — 500₺
Papara — 50₺ toplam üç adet ödeme yöntemi bulunmaktadır.

TR LİNK Sitesine Gitmek İçin Dokunun.

TR LİNK ÖDEME KANITI

2. PND TL

TR LİNK ‘ten sonra gelen en güvenli köklü firmalardan biri ise PND TL ‘dir. Yüksek CPM oranı ile son zamanlarda dikkatleri üzerine çeken PND TL ödemeleri ise talep ettikten 7 iş günü içerisinde kayıtlı Papara hesabınıza yatırıyor.

PND TL ödeme yöntemleri ve alt limitleri ise şu şekilde ;

Banka Transferi — 15₺
İninal — 15₺
Bitcoin — 150₺
Papara — 50₺
Dogecoin — 100₺ olarak toplam 5 adet ödeme yöntemi bulunmaktadır.

PND TL Sitesine Gitmek İçin Tıklayın.

PND.TL ÖDEME KANITI

3. PUBİZA

Dördüncü ve son olarak ise PUBİZA link kısaltma şirketini seçtik. Önce ki ismi Link TL olan PUBİZA listemizde dördüncü sırayı kapmayı başardı. Link kısaltma olarak ve tıklama sayma olarak hiç bir sıkıntısı ve problemi olmayan PUBİZA şimdi ise Ödeme konusunda kullanıcılar tarafından şikayetler alıyor.

Pubiza ödemelerini 20 TL ‘yi geçmiş olan hesaplara her ayın 22 ‘sinde ve 7 ‘sinde ödeme yaptığını belirtiyor. Ama gelen şikayetler üzerine ödeme gününden 3-4 gün sonra hesaplara yattığı belirtiliyor. Yani zamanında ödeme alan yok.

PUBİZA ödeme yöntemleri ve alt limitleri ise şu şekilde ;

Papara — 20₺
PayPal — 20₺ olmak üzere toplam iki ödeme yöntemi bulunmaktadır.

PUBİZA Sitesine gitmek İçin tıklayın.

PUBİZA ÖDEME KANITI

Yazı Hakkında Görüşlerini Yorumlar Kısmına Belirtmeyi Unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa Dön