GTA SA Android v1 POLİS MODU NASIL KURULUR ? MOBİL GTA SA

GTA SA Android v1 POLİS MODU NASIL KURULUR ? MOBİL GTA SA” adlı yazıyı bugün paylaşmak istedim. Umarım işinize yaramıştır.

Gta San Andreas oyununda Polis Olmak herkesin hayalidir. Bu mod sayesinde oyunda geçek bir polis gibi gezebileceksiniz. Hem Polis olacaksınız hem de size özel bir üniformanız olacak.

Nasıl ama size özel bir üniforma Los Santos sokakları pek buna alışık değil ama elinde sonunda onlarda alışacaklar. Sokakların korkulu rüyası CJ artık bir POLİS ! Şimdiden söyleyeyim de bu mod CLEO Menü olmadan çalışmaz. ( Cleo MENÜ Modu Kurmak için dokunun. )

Bu arada size bir de iyi haberimiz var bu modu 3 PART olarak paylaşacağız. Yani her bölümde yeni olaylar yeni görevler olacak.
2. Part İçin Dokunun.
3. Part İçin Dokunun.

NASIL ÇALIŞIR?

Modu aşağıdaki talimatları izleyerek cihazınıza kurabilirsiniz. Oyuna giriş yaptıktan sonra Los Santos ‘ta bulunan polis merkezine gidin. Zaten haritayı açınca polis merkezinin üzerinde mavi bir işaret yer aldığının fark edeceksiniz.

Polis merkezine girince merkezin içinde bulunan ve kişisel dolapların bulunduğu yere gidin. Sonra orada bulunan mavi bir üniforma işareti bulanacak onu alınca sizi polis merkezinin araç park yerine atacaktır. Orada bulunan tüm polisleri öldürün ve bir arabaya binip çıkış kapısına doğru gidin.

Daha sonra çıkış kapısında bulunan kırmızı dairenin içine girin ve artık sizde bir polissiniz. Şimdiden İyi Eğlenceler size

HAKKINDA

  • OYUN : GTA San Andreas
  • YAPIMCI : Anonim
  • PLATFORM : ANDROİD ,Mobil
  • TARİH : 26.08.2021
  • NE MODU? : GTA SA Android v1 POLİS MODU
  • MİNİMUM SİSTEM : Android 4.1.2 ve Üzeri
  • BOYUT : 8 KB

İNDİRMEK İÇİN

Video İle Kurulum

BİLGİLENDİRME

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa Dön